Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Najlacnejšie sk domény

Najlacnejšie sk domény

Prosím o radu kde si môžem momentálne registrovať sk doménu za najlepšiu cenu.

Asi websupport. Neviem to zarucit, ale lepsiu cenu som zatial nevidel.

je pravdepodobne ze to bude prave websupport, kedze aktualne spravuju 32,5% sk domen.

Nový člen
    Členom od
    Mar 2015
    Lokalita
    BA
    To ze spravuju 33% domen vobec nezarucuje najnizsiu cenu.
    Najvacsi problem slovenskych domen ale samozrejme je, ze uz same o sebe su velmi drahe. Neviete ci sa sk-nic chysta nieco robit s cenou domen v tomto roku?

Active24 za 10,99 - domeny.sk

Citovať Odoslané užívateľom xiv_ Zobraziť príspevok
    Active24 za 10,99 - domeny.sk
    ta cena je bez dph. za 11e .sk nema nikto.

Citovať Odoslané užívateľom tom Zobraziť príspevok
    To ze spravuju 33% domen vobec nezarucuje najnizsiu cenu.
    Najvacsi problem slovenskych domen ale samozrejme je, ze uz same o sebe su velmi drahe. Neviete ci sa sk-nic chysta nieco robit s cenou domen v tomto roku?
    Mozno to tak napisal kvoli tomu, ze SK-NIC ponuka registratorom zlavy podla poctu registrovanych domen. Mozno.

NIC ma domeny standardne za 19,90 bez dph, takze tych 11 bez dph je skoro polovica. To sa mi celkom nezda.

Taktiež používam websupport a zdá sa mi, že je to najlacnejší poskytovateľ na slovenskom trhu (no niesom si istý). V konečnom dôsledku, ako už bolo spomínané, tak .sk domény sú ešte stále drahé, z toho dôvodu, že sa neregistrujú v takom počte, ako v susedných štatoch, ktoré majú IT na oveľa väčšej úrovni ako Slovensko.

domeny su drahe pretoze NIC uz par dlhych rokov odmieta prehodnotit svoju cenovu politiku.

Oprávnenia k prispievaniu