Strana 7 z 13 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednýPosledný
Výsledky 61 až 70 z 130

Téma: Vase nove domeny

S tímhle mám jinačí plány trošku. Vzhledem k tomu, že ten Ghost chci trošku rozjet. Ale počítám že za 10k by šel.

Nabízím 2000 Kč Jen pro doplnění do mého travel portfólia. Každopádně články z archive.org už je šedá zóna :P

Díky, ale ne nejdřív musím dodělat, co mám v plánu.

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    Vyzera to ze v cechach aktualne travel pekne jede!

Vital: V čechách je travel mrtvola a klidně si do ní můžeš 3x kopnout a ani se nepohne, každopádně příští rok to může být jinak a je proto dobré se dívat po příležitostech.

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    Je mi to jasne, myslim ze to plati plosne prave pre to som to vyzdvihol, lebo momentalne asi najdead segment a zrovna sa to tu takto zislo.

Inak, k tomu travelu. Skusal a mal som kde co, ale do travelu som sa nepustil nikdy. Niekolko peknych domen by sa naslo. Dostanu podla vas po restarte novi hraci v travel segmente celkom novu prilezitost, ktora tu dost dlho nebola? Alebo ak sa opytam z druhej strany, zabije aktualna kriza mensich a strednych travelakov? Ciste hypoteticky samozrejme...

Popravdě na https://www.krasneplaze.cz/, žádná provize už přes měsíc a předpokládám, že ty které ještě nejsou odbavené se zruší a provize se také nevyplatí, protože ti lidé neodcestují. Každopádně že by tato krize zabila nějakého affialáka si nemyslím, ono se to rozjede a když ne tento rok tak příští.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    po korone príde na ňu naviazaná ekonomická kríza, mnoho firiem to zabalí a veľa ľudí príde o prácu a vtedy ľudia riešia iné potreby, než dovolenky, takže až tak optimisticky by som to v horizonte najbližšich pár rokov nevidel.. ale travel sa nakoniec určite znova pozviecha, ľudia cestujú radi a aj teraz cestovali až do poslednej chvíle, kým im to rôznymi nariadeniami nezakázali...
    príležitosť by som ale hľadal niekde úplne inde, než v cestovnom ruchu, presne pre toto je dobré diverzifikovať a nespoliehať sa iba na nejakú úzko zameranú oblasť...

Citovať Odoslané užívateľom Petr Malec Zobraziť príspevok
    Nabízím 2000 Kč Jen pro doplnění do mého travel portfólia. Každopádně články z archive.org už je šedá zóna :P
    Za bůra se domluvíme. Jinak to jde na WT

Citovať Odoslané užívateľom Wladass Zobraziť príspevok
    Za bůra se domluvíme. Jinak to jde na WT
    Hodně štěstí na WT

Strana 7 z 13 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednýPosledný

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 92 users browsing this thread. (0 members and 92 guests)

Oprávnenia k prispievaniu