Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Pokemon Go - Výborný marketingový kanál

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko

Pokemon Go - Výborný marketingový kanál

Dnes som sa na chvíľu bavil s kamarátom na tému Pokémon Go a nedalo mi nepodeliť sa zaujímavú marketingovú myšlienku, ktorú sa momentálne snaží pretaviť v zdroj príjmu.

Ide v podstate o to, že majitelia lokálnych biznisov (kaviarne, reštaurácie, atp.) sa snažia nastaviť návnady v ich prevádzkach. Písal mi o konkrétnom prípade v Hartford, CT, kde sa v jednej reštaurácii týmto spôsobom podarilo navýšiť denné predaje o 70%. Celkom dosť!

Cieľom je usporiadať event, ktorý prinesie do prevádzky zákazníkov a inkasovať províziu za uskutočnené predaje. Jednoduchý model, implementácia tiež pomerne rýchla priamočiará a na najbližších 6-12 mesiacov pravdepodobne celkom zaujímavý revenue stream.

Toľko môj postreh na dnes.

Mimo to v posledných dňoch expirujú zaujímavé domény, tak radšej si dávajte pozor a prelistujte zoznamy, nech vám neújde príležitosť

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    no len ide o to, či je u nás cieľová skupina tej hry zároveň aj cieľovou skupinou kaviarní...

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    To bol priklad, napasovat si to mozes na co chces. Napriklad take KFC, McD...
    Ked si uz tam, nieco si das. Ich cielovkou je takmer kazdy clovek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Oprávnenia k prispievaniu