Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Websupport.sk - skúsenosti

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK

Websupport.sk - skúsenosti

Aké máte skúsenosti s poskytovateľom hostingu - Websupport?
    Ja mám z ich služieb čím ďalej tým viac hlavu v smútku, už to nie je to, čo to bývalo voľakedy.

U WS som zatial nehostoval, ale zvazoval som ich VPS. Myslim ze uz nezvazujem

Aky hosting mas konkretne na mysli? Pokial by si hladal lowcostove riesenie, Wedos je ok - mam tam dve VPSka. Podmienkou je, ze si to dobre osefujes, nebudes sa spoliehat na ich zalohy a nepotrebujes podporu. Tiez by ti nemal vadit obcasny kratkodoby vypadok, vacsinou v noci alebo nad ranom. Inak za tu cenu stale pouzitelne riesenie.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Vo Wedos mám väčšinu svojich projektov, akurát dnes tam mali výpadok kvôli masívnemu ddos útoku. Ešte využívam hosting v elbii.

U WS mám všetky SK domény, kvôli najnižšej cene pri obnovovaní a aktívne tam mám asi len nejaké presmerovanie kúpené kvôli mailom, ktoré sú k tomu, predtým som tam mal multihosting... keď som z neho chcel premigrovať na iný hosting, chceli mi migráciu spoplatniť ako nadštandardný úkon administrátora. Tak som ich z princípu poslal do čerta a prešiel som ku elbii, kde je na rozdiel od WS veľmi ochotný personál a premigrovali mi to zadara.

Naposledy ma vo WS dali do smútku tým, že mi nechceli umožniť migráciu domény, pretože ju mal pod svojim kontom priradenú iný užívateľ, ktorému v minulosti patrila. Takže ak má niekto na účte vašu doménu, ktorú už nevlastní a nevymaže ju odtiaľ, WS vám neumožní premigrovať k sebe a zbytočne sa budete odvolávať na to, že doména je vaše vlastníctvo, WS to nerešpektuje.

mam pocit ze VPS vo websupporte je trochu predrazene.
    nemate ten pocit?
    skuste poradit nejaky VPS u nas za rozumnu cenu.
    dakujem

Oprávnenia k prispievaniu