Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: sk domeny alebo com domeny?

sk domeny alebo com domeny?

ktore sa lepsie predavaju?
    viem ze com len ci dokazem take domeny aj kupit.
    sa mi tak zda ze sk sa este daju dobre aj registrovat alebo celkom lacno kupit.
    ma niekto skusenosti s aj aj aby mohol poradit?

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    všetko sa dá kúpiť, ak máš na to rozpočet
    pri registrácii nových domén treba sledovať trendy, tak sa môžeš dostať k názvom ktoré môžu byť v budúcnosti komerčne zaujímavé
    Last edited by AK74; 29.01.2017 at 12:23.

kupit sa mozno da vsetko ale zarobit na vsetkom asi nezarobim.
    sk domeny su teraz celkom lacne a dolar je drahy tak asi by som skusil radsej sk.

S sk domenami to bude urcite jednoduchsie, ten trh je predsalen uplne inde, ale dostat sa do zisku ciste z predajov domen je uloha celkom narocna
    Vo vseobecnosti je ale taketo alternativne investovanie dost rizikove. Oblubeny optimisticky odhad hovori, ze ziskovych domainerov je cca 1% takze odporucam zacat v malom a s rozumom
    aftermarket.sk

vyser sa na domeny, je to nezmysel dnes zacinat s domenami. mas tu tak milion lepsich moznosti na investovanie. vybuduj nejaky normalny biznis, taky co ma buducnost a bude rast.

Mozno je sikovnejsi nez 99% skusit to skus, neskusis nezazijes, ale zacni pomaly, sleduj trendy a premyslaj co kupit, co predat, co pustit...
    Hlavne si nevytvaraj k vlastnym domenam ziadny vztah Ak pride dobra ponuka predavaj a ak len priemerna, tak radsej predaj a kup nieco lepsie nez zostat zaseknuty s tymi istymi domenami na dlho. Budes potrebovat otocit co najviac domen za kratky cas aby si ziskal vela informacii a zistil co je profitabilne a co nie.

Vela stastia!
    aftermarket.sk

Oprávnenia k prispievaniu