Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: PPC Advanced

PPC Advanced

Chcel by som sa vás opýtať aké máte skúsenosti s robením PPC reklám na Produkty typu Bio a podobne je toho už všade veľmi veľa a ja si pomaly rozbieham svoje PPC a vidím že všade je dosť veľká konkurencia.. a preto by som sa vás chcel opýtať či máte nejaké nápady ako to dobre optimalizovať aby moje PPC boli úspešnejšie

Tusim ze odpoved budu longtaily. Tych je stale vela neobjavenych a nevyuzitych.

K PPCckam ti asi vela rad nedam, kedze v tomto smere mam velmi malo vlastnych skusenosti a hlavne malo preinvestovanych penazi zatial, ale radsej hladam nove klucove slova a frazy, ako prebijat uz beztak neumerne drahe kliky na tie popularne.

Inak ale super dotaz.
    aftermarket.sk

toto zaujima aj mna dost. ja si neviem rady s vyberom produktov kvoli cenam za klik v ppc.
    dneska je to strasne drahe.

hm nieje to tak špatné ja osobne som sa dosť o to zaujímal teraz a jedna z top vecí čo som našiel je tento blg je tam niečo aj o PPC ale tak celkovo tam je dosť dobrých veci ale áno v prvom rade čo som sa dozvedel aj pri PPC je treba skúšať a optimalizovať ... Viacej slov ináč napisanách a hľadať niečo vždy to najefektívnejšie

Oprávnenia k prispievaniu