Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: SK Affiliate scena

SK Affiliate scena

poznate u nas nejakych affilakov, ktory maju svoj blog kde publikuju rady a tipy ako na affiliate?
    posledny tyzden citam clanky od Petra Chodelku - www.chodelka.sk.
    jeho blog som nasiel nedavno a pride mi ze tam ma super content a doslova navody ako na to.
    rad by som si este precital nieco aj od niekoho ineho v afile a uspesneho aby som mal viac pohladov na vec.

v stadiu kde som teraz je kazda rada dobra. kludne piste aj svoje blogy zaujima ma vsetko spojene s affilom.

hlavne nezabudaj, ze si na slovensku. tu mas tych affilakov tak dokopy 5. zo znamejsich si mysim ze by ta mohol zaujimat napriklad
    Michal Hradil
    Vlado Rejholec
    Tomas Polakovic
    Stevo Polgari
    piateho si dal ty

to co sa od nich dozvies ti na zaciatok pomoze, ale pokial to budes chciet niekam dotiahnut, musis na tom makat sam a hlavne si nosit cerstve informacie z vonku a prisposobovat na nas specificky trh. ak to pojmes ako kucharku, a budes kopirovat to co robia, nebude to nic super, lebo super to uz bolo.
    Last edited by Maverick; 21.02.2017 at 10:07.

Ja len poviem, že na Slovensku neni 5 affilákov osobne ich poznám viac, a viac ako 5 ich je už len v našom malom meste
    SK trh je však zvláštny, relatívne malý trh a vysoká konkurencia - webov. Čo sa týka affilákov, tak každý robí viac segmentov, lebo jeden je proste buď málo, alebo diverzifikujú, lebo si to môžu dovoliť. Stále tu je však priestor.

pozeram ze som tu dost dlho nebol

no ja som to do slova teda nemyslel, ale v principe je ich, ako sa vravi "5 a pol", ked pride na to kto sa tym skutocne zivi. ostatnich tisic je tak do poctu. jasne ze 20-30 mozno aj 50 ludi ktorym to nieco zaujimave zarobi tu je, ale ti ostatni co je vacsina je slaba ako caj.

Oprávnenia k prispievaniu