Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Analyza klucovych slov - ako na nu?

Analyza klucovych slov - ako na nu?

Riesim prvy serioznejsi projekt zamerany na obsah, a tak by ma zaujimalo, ako pristupujete k analyze klucovych slov. Doteraz som sa s tym velmi nehral, proste som to navrhol na par zaujimavejsich klucovych slov, ktore suviseli so zameranim webu a bolo hotovo. Teraz vsak riesim produktovy web, kde sa snazime nahodit vlastne popisy produktov a celkovo sa zameriavat na unikatny obsah.

Ako napriklad zistim, ako vhodne nazvat kategorie produktov? Existuje totiz mnozstvo synonym, vela moznosti...
    Ako vybrat produkty, aby boli vyhladavane, ale aby zaroven bola sanca sa na ne umiestnit vo vyhladavani?
    aftermarket.sk

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    1. ak poznám cieľovú skupinu tak musím vedieť tie najpodstatnejšie KW aj z hlavy.
    2. možno sa inšpirovať úspešnejšou konkurenciou a zistiť na aké KW cieli ona.
    3. vyhľadávanie google alebo seznam.cz mi napovie, čo moja cieľová skupina hľadá a v akej miere je ten ktorý názov zaužívaný
    4. ak pri existujúcom projekte už sú k dispozícii dáta z google analytics, treba sa pozrieť na aké KW mi ľudia chodia na web.
    5. nástroj google adwords pre tvorbu KW
    6. ďalšie nástroje pre návrh KW, je ich veľa, nemá ich zmysel menovať..

možností je samozrejme viac, toto je prvé čo ma napadlo...

Ahoj, ja mam tiez eshop so zdravymi potravinami a tiez som toto riesila davnejsie, no kedze som sa z tolkych pojmov nevedela vymotat a anglictina zaroven nie je moja silna stranka, musela som ist cez agenturu. Tuto online agenturu som pouzila ja, mozno ti to pomoze...vela stastia

Ahoj, ja som nasiel vela na blogoch online agentur, pisu dost dobre a tak, ze tomu rozumie aj laik...naposledy som cital ako na analyzu tu. Skus, mozno ti to pomoze..vela stastia

tomasko zlaty moj tesim sa s tebou ze ste toho aj s katkou nasli vela na blogoch agentur a ze ta to posunulo dopredu tak nenormalne tak ze az zo samej vdacnosti za vsetky uzasne informacie co si nasiel uz ani nespis len chodis po forach a strkas linky kam sa da ale tu nemusis. fakt kamo nechaj tak lebo na smiech to je a ta tvoja agentura rovnako. spamerov nikto nema rad a ze nechces aby sme ti to nahlasovali. viem ze nie. tak nabuduce mysli dopredu.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Tak robia si linkbuilding, no... každý nejako začínal
    Ale mohli si to dať radšej transparentne do podpisu a normálne prispievať do diskusie https://dforum.sk/threads/347-Odkazy...odkazy-na-fore

Oprávnenia k prispievaniu