Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: hosting pre 5 wordpress blogov

hosting pre 5 wordpress blogov

mam zabehnute 3 mensie blogy postavene na wordpresse a pracujem na dalsom.

aky hosting pre viac stranok by ste mi odporucili povedzme pre 4-5 wordpress blogy kazdy cca 100 - 150navstevnikmi denne?
    zvazujem websupport a cesky wedos. ak mate nejaky osvedceny hosting rad si necham poradit aj iny.

mike

wedos fakt nie. s hostingom od websupportu skusenosti nemam, zial wedos multihosting som uz zazil a nikdy viac. za tie peniaze sice nemoze clovek cakat nic seriozne, ale to ako maju vymysleny ten multihosting, to je des.

ok na wedos som pocul nejake staznosti aj od kamosa. websupport ponuka len ten thehosting?

tak som vzal ten hosting od websupportu. je skalovatelny takze v pripade ze by mi to nestacilo mi budu moct pridat.

Ja by som zase povedal, že na takéto maličké blogy, by bohato postačil aj wedos. Sám mám na wedos multihostingu niekoľko webstránok a nemôžem sa sťažovať ani čo sa týka padania serverov ani čo sa týka kvality podpory. Možno je trošku neprehľadná administrácia, hlavne čo sa týka databáz MySQL (keď si zrušíte databázu, tak ju nejde priamo odstrániť) ale ináč to je prehľadné do takej miery, že by som povedal, že pokiaľ tam budete mať fakt len tých pár webov, nebudete rušiť databázy a budete mať všetko pekne zoradené, tak si na to zvyknete. Povedal by som, že za tú cenu je to asi najlepšia voľba.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Websupport po osobných skúsenostiach neodporúčam.
    S hostingom som prešiel ku Elbii, kde mám asi 20 wordpress webov. Zatiaľ som spokojný, podpora je ústretová a ochotná pomôcť s úkonmi, ktoré mi chceli u websupportu pôvodne spoplatniť ako nadštandardné.

Aké úkony napríklad?

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Napríklad migrácia webov z ich starého hostingu (custom hosting) ktorý bol už nedostatočný, na nový (the hosting). A to ma ešte predtým zavádzali asi polroka sľubmi, že sa to bude dať vykonať automaticky, cez aplikáciu, na ktorej vraj intenzívne pracujú. Ani jeden termín kedy mala byť aplikácia spustená nebol dodržaný, nezabudli mi pritom navrhnúť, že to môžu premigrovať v rámci plateného zásahu. Tak som dal ich webhostingovým službám zbohom a prešiel som ku konkurencii, ktorá to premigrovala na dostačujúci webhosting zdarma.
    Last edited by AK74; 30.12.2015 at 18:38.

Presne takú istú skúsenosť mám aj ja. Ja ich od dnes ruším, o novom poskytovateli premýšľam o webglobe, má s nimi niekto skúsenosti? Čo som im tam písal párkrát na podporu, prišlo mi to ako keby odpovedal programátor, ktorý nemá žiadne skúsenosti so zákazníckou komunikáciou.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Mne to príde tak, že čím je firma väčšia, tým menej sa snaží udržať si klienta, websupport je toho príkladom. S webglobe skúsenosť nemám, za seba môžem odporučiť elbiu, zatiaľ som s nimi spokojný.

Oprávnenia k prispievaniu