Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Investujete do SK domén?

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK

Investujete do SK domén?

Inšpirovaný témou na inom fóre, osvedčila sa vám investícia do SK domén určených na ďalší predaj?
    Ako ste na tom pri väčších portfóliách s likviditou, pokryjú vám predaje obnovovacie poplatky?
    Aký najvýhodnejší predaj ste doposiaľ zrealizovali?

Slovenske domeny u mna ok.

Urcite sa tu da zainvestovat lepsie mensia suma penazi ako v generickych namespace-och, pretoze je tu priestor na dobry nakup, zatial co ceny, za ktore sa daju domeny obdobnej kvality a likvidity kupit v generickych domenach su uz trochu inde.

Nas trh je sice maly, o to menej konkurencie tu vsak je, takze pokial clovek nehlada tak velku investiciu ze ho obmedzuje samotna velkost trhu, tak je to vyborna prilezitost.

Pokial by mi predaje nepokryli ani obnovovacie poplatky, nezdrziaval by som sa tym
    to-date ROI pre 2017 u mna 150+%
    ak by som bol prijal vsetky ponuky, dostal by som sa pravdepodobne na 500%, ale prisiel by som o podstatnu cast tych kvalitnych domen, kde verim v lepsie zhodnotenie (nie u vsetkych to musi byt nutne predaj a vela domen neplanujem predat v podstate nikdy)
    aftermarket.sk

Keď sa na to pozriem celkovo, tak nie. Kvôli tomu som musel nechať dropnúť dosť domén. Dnes už sú na tých doménach celkom veľké eshopy, alebo projekty. V tom čase skrátka na to asi nebol trh pripravený, niekto ich prebral a predal neskôr. Najvýhodnejší a zároveň môj prvý, bol predaj domény za 500€. Pre niekoho nič moc, pre mňa to hlavne vzhľadom na tú doménu bol dobrý predaj Mal a mám hodnotnejšie domény, ponuky chodia ale ako bolo spomenuté vyššie, nič také, kvôli ktorým by som bol ochotný sa ich vzdať. Myslím, že mám celkom reálny odhad na hodnotu domény, narozdiel od kupujúcich alebo niektorých iných majiteľov domén

Oprávnenia k prispievaniu