Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Kritika programátorského webu - mkprog.eu

Kritika programátorského webu - mkprog.eu

Na webu najdete popis niekoľkých základných príkazov z basic, pascal, c, java, php a ďalšie.
    Z dvoch pohľadov:
    príkazy / operátory (http://ctp.mkprog.eu/sk/)
    kľúčové slová (http://key.mkprog.eu/sk/)

vďaka

Obsahovo dost dobre - je tam vela obsahu. Ako ten obsah vznikol? Pytam sa preto, lebo tam je dost chyb hlavne v sklonovani a pod, tak ma zaujima ci ide o nejaky automatizovany preklad (v tom pripade by slo o velmi kvalitny preklad), alebo to su chyby z nepozornosti pri prekladani?

Dizajn mi pride celkom vhodny na takyto typ informacneho webu - konzervativny, jednoduchy, prehladny.

Dost vela veci mi tam vsak v jednotlivych castiach chyba. Osobne by som sa sustredil na jediny jazyk, spracoval ho cely so vsetkym co tam ma byt a postupne by som pridaval dalsie.

Inak ale nie zle.
    aftermarket.sk

Diky za poznámku, celý obsah je vlastnoručná práca. tie chyby sú tam jednoznačne z nepozornosti. Najväčší problém nastal tam že som stanovil moc veľký cieľ, a potom som na to prisiel ze to nejak nikdy nedokončím tak som ztoho vzal to čo vypadalo použitelné, aktuálne mám tak štvrtinu publikované a zbytok na polovinu hotové. Postupne to rozširujem, ako mi to čas dovolí

Urcite je dobre ze si to publikoval, nech uz je to v akomkolvek stave. Teraz to este treba dotiahnut.

Viackrat sa mi stalo, ze som na niecom robil, ukrojil som si privelky kus ako pises, a stratil som motivaciu a nikdy to nedokoncil. To vsetko len kvoli tomu, ze uz mi to neprislo realne.

Takto po castiach je to urcite rozumnejsie. Nieco das von, ziskas aspon nejaky feedback, pripadne sa ten obsah chyti a zacne na web prudit aj nejaky traffic. To ta potom nakopne do dalsej casti.

Prajem vela stastia a dufam ze to raz bude komplet.
    aftermarket.sk

Oprávnenia k prispievaniu