Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Integracia DForum a Online.sk

Integracia DForum a Online.sk

Po dlhej dobe neaktivity som sa rozhodol integrovat toto forum do mini projektu online.sk, ktory v sucasnosti pripravujem. Pojde o jednoduchy magazin postaveny na vlastnej platforme, ktoreho taziskom bude prave diskusia na rozne temy, tykajuce sa domen, webovych projektov a online marketingu.

Rozhodol som sa tak z dvoch dovodov, ktore su navzajom uzko spojene;
    Prvy z nich je, ze by som nerad prisiel o obsah, ktory sa tu pocas fungovania publikoval, hoci ho je minimum. Tym druhym su uzivatelia, ktorych by som odstranenim prispevkov v podstate pripravil o cas, ktory participacii na fore venovali. Takto zostane obsah zachovany a uzivatelia ziskaju urcitu vyhodu v ramci komunity v projekte Online.sk, kedze im bude prenesena reputacia z Dfora.

Otazne momentalne je, ako na to. Ci to preniest len ako obsah do ineho systemu, alebo integrovat jadro vBulletinu... Integrovat vBulletin bude rozhodne casovo narocnejsie, pretoze ide o masivny framework z ktoreho vacsina bola napisana v roku 2008, takze nie uplne aktualne veci.

Na druhej strane vlastne riesenie by ponuklo viac flexibility pri mensej narocnosti. Verim vsak, ze pre mnohych je vBulletin stale prijemny standard, zvlast pre tych, ktori vyrastli na webtrhu.

Ak mate nejake otazky, pripomienky, napady alebo cokolvek ine, napiste mi PM. Rad odpoviem, alebo sa nad napadmi zamyslim a implementujem.

Martin
    to-do: aftermarket.sk

VIP
    Členom od
    Mar 2015
    kedy?

Zatial to este nemam uplne premyslene, ale bolo by fajn spravit to v priebehu najblizsich dvoch mesiacov.

Update: Zatial to vyzera tak, ze forum zostane forom. Eventualne sa zmeni domena (a jazyk na cestinu).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Oprávnenia k prispievaniu