Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Nestandardne ponuky, jednania a ine zaujimavosti zo zivota majitelov domen

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko

Nestandardne ponuky, jednania a ine zaujimavosti zo zivota majitelov domen

Ak mate zaujimave pribehy tykajuce sa predajov, alebo jednani a mozete/ste ochotni zdielat, sem s tym

Aby som zacal, tak na uvod to najcerstvejsie, z dnesneho rana, na jednu LLL.sk, public BIN priamo na webe 280€;
    Dobrý deň, mám záujem o túto doména ale ponúkam 100 €. V dnešnej dobe žiaľ neostáva veľa voľných financií. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Ďakujem
    Takze ludia to uz skrz situaciu skusaju aj s domenami...

Vážený pane,

děkuji za Váš zájem o doménu koronavirus.cz

prodej: 150 000 Kč (sto padesát tisíc Kč)
    pronájem: 7 000 Kč (sedm tisíc Kč) za měsíc

S pozdravem XXX XXXX
    Vážený pane,

je mi 58 let a v této složité době potřebuji myslet na důchod..., proto ta cena.

S pozdravem XXXX
    Ze života domainera

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    Zaujimava inquiry z piatku.

Zenska pise v mene nejakej kanadskej univerzity, ze by chceli college.sk.

Najprv som to vyhodnotil ako blbost a ani neodpisoval. Ked som dnes prechadzal maily, narazil som na to zas, pozrel som zo zvedavosti to telefonne cislo a IP a podla GEO udajov ide skutocne o Kanadu, konkretne Saskatchewan, ktory uziva skratku SK

Uvidime.

---
    Podobne nieco sa mi stalo v marci - chalan z Australie pisal kvoli core.sk, pretoze SK su jeho inicialy )

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    Dnes:

Dobrý deň, Chcel by som kúpiť túto doménu pre neziskovú organizáciu XXX Vedeli by sme sa dohodnúť na nejakej rozumnej cene? S pozdravom XXX
    Ponuka bola 10€ )

Emailom má kontaktoval Poliak so záujmom o kúpu bežnej trojpísmenkovej SK domény.
    Pýtam sa ho koľko ponúka. On 3000EUR. Tak len tak zo srandy mu píšem: Za 5000EUR je tvoja.
    A on že berie. Obchod, platba prebehla do 3dní.(žiadna zmluva)

PS: Neskôr,po predaji som zistil(aká silná firma to kúpila) , že doménu by určite kúpil aj za 10000eur.

Domainer
    Členom od
    Nov 2014
    Lokalita
    Mimozemsko
    peknee

Darmo, poliaci maju trh uplne inde. Preto aj standardne ponuky u nich su trochu inde, nez uz nas.

Polaci meli hustej aftermarket uz v roce 2011 kdy me tam pozval Daniel Dryzek na domainerskou konferenci s drazbou

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Oprávnenia k prispievaniu