Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Doporučení WP šablony pro magazín/zprávy

VIP
    Členom od
    Mar 2020
    Lokalita
    Praha

Question Doporučení WP šablony pro magazín/zprávy

Prosím o doporučení moderní WP šablony pro magazín/zprávy, jednoduše řečeno web na novinky. Z toho co jsem používal se mi jeví jako dobře použitelná šablona colormag, nicméně mi nepřijde, že používají úplně aktuální a moderní layout, proto si rád nechám poradit...

Předem děkuji za všechny tipy a rady, afflil linků se nebojte, rád přispěji na provizích
    Ubytujeme Vás v karanténě: www.ceskakarantena.cz

VIP
    Členom od
    Mar 2020
    Lokalita
    Praha
    Citovať Odoslané užívateľom Wladass Zobraziť príspevok
    Diky za tip
    Ubytujeme Vás v karanténě: www.ceskakarantena.cz

Ja kdyz hledal sablonu pro GeeBun! tak me docela stvalo, ze vsechny tyhle newspaper sablony vychazej s tim ze ten web je prospekovanej obrazkama a defakto kazdej clanek, novinka, cokoliv ma k sobe obrazek .... :-/ A neco vic textovyho co ale vypada pekne jsem nenasel (hledal jsem ciste HTML/Bootstrap bez WP)

Citovať Odoslané užívateľom mBusiness Zobraziť príspevok
    Diky za tip
    Škoda, že jen na WordPress. Od včera jedu na Ghost CMS a mají skvělý vzhledy i pro magazíny viz marketplace: https://ghost.org/marketplace/

Ono je to dany i tim co jsem ti odepisoval na twitteru .... povezme si uprimne, u kolika ceskych hosteru muzes Ghost CMS jet a kolik za hosting zaplatis, kdyz si odmyslis tu specialni akci/aktivitu od Exonu ?

Diky tomu ze je PHP tak jednoduchy na provoz a brutalne rozsireny, tak i kdybys byl vyvojarem themes, zameris se na neco co ti bude generovat zisk ze stahovani, nez neco kde si to stahne zlomecek lidi

Taky me to stve v mnoha jinych ohledech, ale je to tak

Ale my mame v planu nejaky rozsireni prave o aplikacni hosting (containery) a koneckoncu i Wedos neco takovyho planuje ... takze je otazka jak se to cely pojme a na kolik bude jednoduchy na jedno kliknuti tohle provozovat ...

Ono je to dany i tim co jsem ti odepisoval na twitteru .... povezme si uprimne, u kolika ceskych hosteru muzes Ghost CMS jet a kolik za hosting zaplatis, kdyz si odmyslis tu specialni akci/aktivitu od Exonu ?
    To se dneska dozvíme. Udělám na to zase článek, jako na: https://wladass.cz/budeme-pripraveni-na-http-3/

Líbí se mi, jak je to rychlý díky Node.js, jednoduchý a bez zbytečných funkcí kolem. Nainstaloval jsem to i já, takže to zvládne každej
    Mrknu na ty cz firmy, jak jsme na tom u nás.

nainstalovat Node.js nebo Docker instanci je opravdu extremne simple - ale nikdo ti kvuli blogysku nebude kupovat VPSko

A z pohledu sdileneho hostingu to uz neni simple, protoze musis resit zabezpeceni, jak tam dostat data, restarty aplikace, provoz X-set/X-tisicu aplikaci naraz, atd ..

Jinak ja tomuhle fandim Mame dlouhodobe v planu provozovat tkzv Alternativni hosting ... jen nemame lidi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Oprávnenia k prispievaniu