Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Výsledky 1 až 10 z 11

Téma: Počet domén

Počet domén

Pochváľte sa koľko máte domén v portfóliu. Len tak zo zaujímavosti.

Momentalne som na absolutnom minime za posledne roky. Dokopy cca. 135 - 140.
    Maximalne som vlastnil asi 250 - 300 kusov.

Vital, paráda. Vyplatí sa to? Či si na tom stratový? Ja vlastním momentálne cca 15 domén, najviac som mal asi 50-55. A dosť to bolo finančne zaťažujúce. Ale asi to bolo preto, že som nestíhal všetky využiť, keďže som sa skôr snažil stále domény radšej využiť ako s nimi "kšeftovať".

No pokial by sa mi to neoplatilo, tak by som bol blazon, ak by som to napriek tomu drzal. Niekedy som sam prekvapeny, co vsetko sa da predat.
    Na druhej strane, neviem si predstavit, ci by som vedel rovnaky model zivotaschopne prevadzkovat na slovensku, teda s .sk domenami (podla mna urcite nie). 95% z mojich domen su totiz genericke domeny. Prijemne na tom je, ze ma to nestoji takmer ziadny cas, pretoze nerobim ziadny outbound marketing. Predavam len na baze inbound ponuk.
    Takze vsetok cas, ktory tomu davam je navsteva domenovych for, vyhladavanie na aukcnych strankach, zoznamoch exp. domen a diskusia po roznych kanaloch. Predava sa to "samo".

A aké zahraničné fóra navštevuješ najčastejšie?

dnforum, domainboardroom a namepros.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    asi 90, z toho cez 50 mám SK domén...

Update: robil som si na konci roka prehlad o tom co drzim a momentalne mam cca 700 domen. Mam uz aj niekolko slovenskych domen, ale zatial to iba testujem, uvidime pocas roka ci sa .sk ukazu ako dobry napad.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Citovať Odoslané užívateľom vital Zobraziť príspevok
    uvidime pocas roka ci sa .sk ukazu ako dobry napad.
    Záleží od toho, čo od nich očakávaš, SK domény majú veľmi nízku likviditu.

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Oprávnenia k prispievaniu