Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Nákup zbytočných domén

Nákup zbytočných domén

Aj vy máte slabosť na domény? T.j. keď vám napadne nejaká pekná doména a je voľná tak ju hneď musíte zareigstrovať, aj keď pre ňu nemáte využitie a ani nebudete mať? Ja tým trpím už dosť dlho a neviem čo s tým, mám už v portfóliu dosť zbytočných domén, ktoré mi potom zbytočne expirujú.

Kolko je u teba "dost" zbytocnych domen?
    Osobne som mal uz aj viac ako 150 zbytocnych domen v urcitych chvilach, ale zatial to vzdy dopadlo tak (pokial sa bavime o rucne registrovanych domenach), ze jedna alebo dve sa predali co zahojilo straty spojene s registraciou toho zvysku + to este nieco zarobilo.

Občas sa stane, že si kúpim doménu ktorú nevyužijem, no moc to neľutujem. Sú veci, kde ľutujem viac, že som za nich vyhodil peniaze ako za domény.

Tento rok asi prekonam svoj rekord v jednorazovom drope. Zatial to vyzera, ze v priebehu tyzdna pustim vyse 500 domen, takze zatial najviac zbytocnych domen co sa u mna kedy stretlo. S tym suvisi aj strata nejakych financii.

Zivot ide dalej...

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    ...ale tá úľava, keď už sú nepotrebné domény fuč a netreba bojovať s dilemou či ich predĺžiť alebo nie a nejaký iný nešťastník si ich celkom zbytočne zaregistruje

zbytocnych domen mam dost ale uz sa mi niekolko podarilo aj predat.
    predali ste uz niekedy domenu za viac ako 1000 euro?
    zaujima ma to lebo premyslam ze by som sa tym zacal zivit.
    diki

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    boli aj predaje za 1k+
    domény majú nízku likviditu, ak nemáš veľké a kvalitné portfólio, tak na to radšej zabudni...

Oprávnenia k prispievaniu