Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Ako na linkbuilding na fórach, aby to bolo čo najprirodzenejšie?

Ako na linkbuilding na fórach, aby to bolo čo najprirodzenejšie?

Ako na linkbuilding na fórach, aby to vyzeralo čo najprirodzenejšie? Napadá ma komentár k príspevku, v ktorom sa pomocou a href html kódu spomenie nejaký web, lenže to je zase proti pravidlám väčšiny fór. Napadá vás ešte niečo k budovaniu nenásilného linkbuildingu na fórach?

Prevažná väčšina diskusných fór má ale povolený podpis. Skús si dať do popisu odkaz (pokiaľ to nie je v pravidlách fóra zakázané) a tým pádom bude odkaz pod každým tvojim príspevkom.

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Ak sú tvoje príspevky prínosné pre komunitu, administrátori vo väčšine prípadov prižmúria oko nad tým, že si do diskusie občas pretlačíš odkaz na svoj web.
    Iné je to ak sa zaregistruješ iba preto, aby si si urobil reklamu hneď úvodným príspevkom, takéto príspevky nemávajú dlhú životnosť.
    Okrem linku v podpise je ďalšou z možností, ktorú umožňujú iba niektoré fóra zverejnenie odkazu priamo v profile, odkaz sa zobrazí ako ikonka pri každom príspevku.

Poraďte mi ako by ste robili linkbuilding ak by nešlo o fórum ale napríklad o blog? Píšem dosť o filmoch a hrách. Mám na blogu afiliate odkazy ale návštevnosť zatiaľ nič moc. Mám tam asi 20 článkov zatiaľ. Ďdakujem

Domainer
    Členom od
    May 2015
    Lokalita
    SK
    Princíp je rovnaký, základom pri linkbuildingu na fórach a v komentároch na blogoch je byť prínosný pre tamojšiu komunitu. Obsahovo vecný a prínosný príspevok ti zrejme nikto mazať nebude, ale ak pôjde zjavne o spam, odkazovanie na rôzne pochybné MFA, tak je to zbytočná práca.

Oprávnenia k prispievaniu